Linja e prodhimit të tubit të silenciatorit PVC (linja e prodhimit të tubit spiral PVC) - Kinë Qingdao Zhaoxing Extruder Plastike

Linja e prodhimit të tubit të silenciatorit PVC (linja e prodhimit të tubit spiral PVC)

Përshkrim i shkurtër:

The single-screw extruder equipped with polyolefin has the characteristics of high speed extrusion and high speed. Special separation type mixing screw and screw structure head, reasonable flow path, smooth inner and outer wall of pipe. Specially designed sizing cooling method: production range 50-200mm, production speed up to 0.6-1.5m/min Extruder SJ-90/30B SJ-65/30B The ф50-200 ф50-125 Head SGZL-200 SGZL-125 Sizing sink SLQ-200 SLQ-200 Traction machine ...


 • Çmimi FOB: US $ 2500-200000 / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1 copë / copë
 • Aftësia e Furnizimit: 10 Copë / Copë në Muaj
 • Porti: Qingdao
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • :
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Ekstruderi me një vidë i pajisur me poliolefin ka karakteristikat e nxjerrjes me shpejtësi të lartë dhe shpejtësisë së lartë.

  Vidë përzierëse speciale e ndarjes dhe koka e strukturës së vidave, rruga e arsyeshme e rrjedhës, muri i lëmuar i brendshëm dhe i jashtëm i tubit.

  Metoda e ftohjes me madhësi të projektuar posaçërisht: diapazoni i prodhimit 50-200 mm, shpejtësia e prodhimit deri në 0.6-1.5m / min

  Extruder

  SJ-90 / 30B

  SJ-65 / 30B

  The

  ф50-200

  ф50-125

  Koka

  SGZL-200

  SGZL-125

  Lavaman përmasash

  SLQ-200

  SLQ-200

  Makinë tërheqëse

  SQ-200

  SQ-200

  Produktet përfundimtare:

  1 (4)

  Faqja e Delidery:

  1 (5)

   


 • I mëparshmi:
 • Tjetra:

 • 
  WhatsApp Bisedë Online!