Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Rreth nesh

Angazhimi ynë Real arrin përtej Diesel & motor benzinë

Profesionalisht projektimin dhe prodhimin në PV energjisë diellore & Wind-diellore Hybrid Sistemit.

Ningbo haitian energjinë e rinovueshme themeluar në vitin 2001, është një nga prodhuesit kryesorë të diellor foto-voltës dhe diellore relacionin modul seri të produktit në Kinë. angazhuar haitian në R & D dhe prodhimin e qelizave kristalor silikonit diellore dhe moduleve. poli-silikon panele diellore të cilat kanë një gamë prej 5 deri në 300 W per panelit, mono-kristalor panele diellore gjithashtu në rangun e 160-190W / 260-280W per panelit. Dhe produktet tona, të vijë edhe me er, certifikatat UL, TUV. Përveç kësaj, ne gjithashtu mund të projektimit dhe të ofrojë erës-diellore zgjidhje sistem hibrid për ju, nëse ka nevojë në ndonjë vend të veçantë ...

Sherbime

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni
QQ 图片 20180711104818
QQ 图片 20180711104800
QQ 图片 20180711104828
NRP14-C12DH 副本
QQ 图片 20180711105206
QQ 图片 20180711104939
QQ 图片 20180711104842
QQ 图片 20180711105331

WhatsApp Online Chat !